سال نو پلکان نو

 

با آغاز سال نو پلکان نو خواهد شد. نسخه جدید پلکان تفاوت‌هایی با نسخه فعلی دارد. پلکان 2 از تاریخ 21/12/1395 به مدت محدود با آدرس http://pegasus.emofid.com/ در درسترس شما خواهد بود. برای ورود به پلکان جدید لازم است که شما مراحل عضویت را مطابق راهنما انجام دهید. از شما عزیزان تقاضا داریم در این زمان با ورود به پلکان 2 با پیشنهادات و نظرات خود ما را در بهبود مستمر یاری نمایید. شما می‌توانید نظرات خود را از طریق بخش "پیام" در پلکان 2 منعکس نمائید. در زمان اجرای آزمایشی پلکان 2 به پیام ها و پیشنهادات موثر امتیاز هدیه تعلق خواهد گرفت. علاوه بر این هر روز یک مسابقه رایگان برگزار می‌شود که با شرکت در آنها می‌توانید امتیاز کسب نمایید.

 

لطفا جهت اطلاع از نحوه مهاجرت به نسخه جدید و آشنایی با عمده تغییرات متن پیش رو را به دقت بخوانید:

 • برای ورود به پلکان جدید لازم است یک بار دکمه فراموشی رمز را بزنید. بدیهی است لینک تغییر رمز عبور به ایمیلی که هنگام امضای قرارداد به کارگزاری اعلام کرده‌اید، ارسال خواهد شد.  با ورود به ایمیل و زدن لینک بازیابی به صفحه ای وارد خواهید شد که در آن امکان تعریف رمز دارید. در مرحله بعد از شما کد ملی خواسته می شود تا عضویت شما تکمیل گردد. توجه داشته باشید که رمز عبور پلکان 2 هیچ گونه ارتباطی با نسخه قبلی نخواهد داشت.
   
 • شما تنها با ایمیلی که در قرارداد رسمی خود با کارگزاری مفید ثبت نموده‌اید امکان ورود به پلکان 2 را دارید. بدیهی است چنانچه به ایمیل معرفی شده نزد کارگزاری مفید دسترسی ندارید میبایست با به همراه داشتن مدارک شناسایی به یکی از شعب کارگزاری مفید مراجعه نموده و ایمیل خود را تغییر دهید.
   
 • مبنای محاسبات امتیازات در زمان اجرای آزمایشی، پلکان فعلی خواهد بود و در نسخه جدید هیچگونه محاسبه‌ای انجام نخواهد شد. شما با ورود در نسخه آزمایشی دارای امتیازی نخواهید بود و هدف از اجرای آزمایشی آشنایی شما با محیط جدید و دریافت نظرات شما در رابطه با محصول جدید است.
   
 • با اتمام دوره آزمایشی پلکان 2 جایگزین پلکان فعلی در آدرس https://pellekan.emofid.com/  خواهد شد و از آن زمان به بعد نسخه قدیمی پلکان در دسترس نخواهد بود. با مهاجرت به پلکان 2، محاسبه امتیازات مطابق درصد ها و فرمولها و قواعد جدید انجام خواهد شد. یک عدد که نشان دهنده مانده امتیازات شماست  درزمان انتقال به پلکان جدید منتقل می‌شود.

 

ویژگی‌های پلکان 2:

 • در پلکان 2 امتیازمعاملات تنها بر اساس آنلاین و غیر آنلاین بودن تفکیک شده است و معامله از طریق  "همراه تریدر" و "مفیدتریدر" به مثابه "آنلاین تحت وب" محاسبه خواهد شد.
   
 • در بخش افتخارات شاخص‌های کسب مدال متناسب با فعالیت یک ماهه تعریف شده است و در پایان هر ماه مدالها توزیع می‌شود.
   
 • پاداش مدال‌ها اغلب از جنس ضریب در معاملات آتی خواهد بود.
   
 • پادش‌ها از ساختار و استانداردهای فروشگاه‌های اینترنتی بهره‌مند شده است و سعی شده طیف وسیعی از کالاها پوشش داده شود.
   
 • مسابقات در پلکان 2 از تنوع بیشتری برخوردار شده است.

 

 در تمامی صفحات پلکان 2 در بالای صفحه کلیدی با عنوان "راهنمای این صفحه" موجود است که توضیحاتی در رابطه با همان صفحه در اختیار شما قرار می‌دهد.

 

جمعه(۲۰اسفند) آخرین مهلت ثبت درخواست برای تحویل کالا در سال ۹۵

بدلیل نزدیک شدن به روزهای پایانی سال و محدودیت شرکتهای تامین کننده و ارسال کننده کالا ، فقط به درخواستهای کالایی که تا پایان روز جمعه (20اسفند) در سیستم ثبت شوند در سال 95 ترتیب اثر داده خواهد شد و تمامی درخواستهایی که پس از  تاریخ مذکور در سیستم ثبت گردند بعد از 15 فروردین 96 تحویل داده میشود.

آخرین فرصت استفاده از قرعه کشی

مشتریان گرامی

با توجه به تغییرات ساختاری پیش رو در پلکان، آخرین فرصت استفاده از اجازه شرکت در قرعه کشی، 15اسفند95 میباشد .

کاربرانی که مجوز شرکت در قرعه کشی را دارند می بایست هر چه سریعتر نسبت به استفاده از آن اقدام نمایند .

اجازه های قرعه کشی پس از تاریخ 15 اسفند قابلیت استفاده نخواهد داشت و پلکان هیچ مسئولیتی در قبال قرعه کشی های استفاده نشده نخواهد داشت .

آدرس شبکه های اجتماعی رسمی کارگزاری مفید

کارگزاری مفید تنها یک کانال تلگرامی با نام  " شرکت کارگزاری مفید " به آدرس https://t.me/Mofid_Securities دارد. این کانال صرفا با هدف اطلاع رسانی عمومی به مشتریان ایجاد شده.  کارگزاری مفید هیچگونه ارتباطی با کانالهای دیگر که از نام و نشان مفید سوء استفاده می کنند ندارد.  جهت اطلاع بیشتر آدرس شبکه های رسمی مفید در زیر آمده:

وبسایت :       http://www.emofid.com

تلگرام :         https://t.me/Mofid_Securities

اینستاگرام :    https://instagram.com/emofid  

آپارات :       http://www.aparat.com/MofidSecurities  

برندگان مسابقه پیش بینی دربی ۸۴

به اطلاع می رساند

دربی 84 با نتیجه 3 بر 2 به سود تیم استقلال به پایان رسید، از بین 2433  شرکت کننده در این مسابقه 312  نفر به درستی پیش بینی کرده بودند که از این بین به قید قرعه 25 نفر به شرح زیر برنده 25 امتیازی این مسابقه بودند.

 

اسامی برندگان 25 امتیازی

مسعود  ممتازی

محمد  شکور

فاطمه  گل ریز

مرتضی  عزیزی محسن آباد

مرتضی  جعفری

ابراهیم  احدی آتشگاه

نوشین  بیاناتی

مجتبی  گنجی

عبدالکریم  ریکی

معصومه  عرب بافرانی

محمدصادق  رشیدی

سید قدیر  فتح الهی

 زهرا  نصیری

علیرضا  رهبان

مریم  عسگری نزاد

یوسف  مختوم

جواد  مظفری

وحید  مسرت فر

نرگس  حبیب زاده میبدی

محسن  کدخدا

نسرین  مرسلی

پیمان  ممبینی

زین العابدین  پرورش

هستی  طیبی سودکلائی

 جواد  قنواتی

مشکل شرکت در قرعه کشی

قابل توجه متقاضیان شرکت در قرعه کشی

به اطلاع می رساند به دلیل تغییرات سیستمی تا پایان هفته امکان شرکت در قرعه کشی وجود ندارد .

دارندگان مجوز قرعه کشی میتوانند هفته آینده در قرعه کشی شرکت نمایند .