هر کدام از خدمات و پاداشهای پلکان امتیاز خاص خود را دارند که برای دستیابی به آنها می‌بایست امتیاز مربوطه را بدست آورد. امتیاز به طرق مختلف کسب می‌شود. روشهای کسب امتیاز در چهار دسته اصلی قرار می‌گیرند.
عضویت و دعوت از دوستان
با عضویت ۵ امتیاز و چنانچه دوستی شما را به پلکان دعوت کرده با درج "شناسه دعوت" وی ۷ امتیاز دریافت خواهید کرد. با معرفی هر یک از دوستان خود ۵ امتیاز دریافت خواهید کرد.
معاملات سهام
  • با هر معامله‌ای که انجام دهید (خرید یا فروش) امتیاز آن به طور خودکار در حساب پلکان شما ذخیره خواهد شد. امتیاز معاملات وابسته به ارزش ریالی معامله و شیوه انجان آن است. معاملاتی که به روش حضوری و اینترنتی انجام می‌شود (ضریب ۱) به ازای هر ۴,۱۷۰,۰۰۰ تومان ۱ امتیاز نصیب کاربر می‌کند. معاملات آنلاین تحت وب (ضریب ۱.۵) با هر ۲,۷۸۰,۰۰۰ تومان ۱ امتیاز نصیب کاربر خواهد کرد. انجام معاملات با مفیدتریدر (ضریب ۲) با هر ۲,۰۸۰,۰۰۰ تومان و معامله از طریق نرم‌افزارهای تلفن همراه ( همراه تریدر یا نسخه موبایل مفیدتریدر ((ضریب ۲/۵) با هر ۱,۶۶۸,۰۰۰ تومان منجر به کسب ۱ امتیاز خواهد شد.
  • معاملات غیرآنلاین : معاملاتی است که به درخواست مشتری و توسط معامله گر انجام می‌شود (شامل معاملات اینترنتی و حضوری)
  • معاملات آنلاین تحت وب : معاملاتی است که بطور مستقیم توسط مشتری و از طریق وبسایت www.mofidonline.com صورت می‌پذیرد.
  • معاملات آنلاین انجام شده با ، همراه تریدر، مفیدتریدر نسخه موبایل : معاملاتی است که بطور مستقیم توسط مشتری و با یکی از پلت‌فرم‌های مفیدتریدر ، همراه تریدر و یا نسخه موبایل مفیدتریدر که بر روی دستگاه های هوشمند دارای سیستم عامل Android یا iOS قابل نصب هستند، صورت می‌پذیرد.

  • توجه :

    توضیحات فوق صرفا جهت محاسبه امتیازات اوراق عادی عضو بورس و فرابورس میباشد و نحوه محاسبه امتیاز سایر اوراق (اوراق مشارکت ، صندوقهای etf ، تسهیلات مسکن و ... )به نسبت کامزد آنها متفاوت میباشد .

مسابقات
هر روز سه مسابقه برای کاربران مشتاق به کسب امتیاز بیشتربرگزار می‌گردد. هزینه شرکت در مسابقه و پاداش برنده‌گان هر دو بصورت امتیاز می‌باشد. کاربرانی که درک خوبی از روند حرکت قیمتها دارند با پیش‌بینی‌های خود می‌توانند از این موقعیت ویژه‌ استفاده نمایند.
قرعه‌کشی
شرکت در قرعه‌کشی امکان جهش در امتیازات را برای کاربران خوش‌شانس فراهم می‌کند. اجازه شرکت در قرعه کشی به طرق مختلفی به کاربران اعطا خواهد شد. چنانچه این امکان را یافتید می‌توانید با انتخاب کارت مورد نظر خود و صرفا بر حسب شانس امتیاز نهفته شده در پشت کارت را بدست آورید.
محاسبه گر امتیاز معاملات
بطور متوسط چند روز یکبار سهام معامله می‌کنید؟
در روزی که سهام معامله می‌کنید، بطور متوسط مجموع ارزش ریالی معامله شما چقدر است؟
با چه روشی معامله می کنید؟